Pole dance
EN
Firefly icon logo

Pole dance

Vysoko i nízko, rychle i pomalu, silově i svůdně, naboso i v podpatcích. Pole dance se dá dělat na mnoho způsobů, a proto si v něm to své najde každá a každý. Má desítky podob a my tě naučíme všechny, které budeš chtít. Pole dance je naše srdeční záležitost (už od roku 2010). Vsadíme se, že bude i tvoje.

Pole dance

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Pole Dance BEG 1

Chceš začít chodit na pole dance a jsi úplný začátečník? Jsi na správné adrese, tohle je kurz pro tebe. Pro přihlášení na kurz nepotřebuješ žádnou sportovní průpravu, lektorka tě naučí všechno od začátku. Těšit se můžeš na otočky, šplh a základní invert hlavou dolů.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Try Pole Dance

Je to pro mě to pravé? Bude mě to bavit? Zamiluju se? Všechny tyhle otázky jsou úplně na místě, když začínáš s novým koníčkem. Proto tady máme zkušební hodinu za symbolickou cenu, kde se s tyčí seznámíš, vyzkoušíš si základy a po první lekci se rozhodneš, jestli naší tyči podáš ruku, nebo se vaše cesty navždy rozejdou.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Tricks & Combos

Tricks and Combos openclass. Do kurzových osnov se nevejde všechno. Prvků jsou stovky, a když přijde na jejich kombinace, z toho množství by se jednomu zatočila hlava. Proto tady máme lekci, kde se vždycky naučíš něco nového. T&C je perfektní openclass k doplnění tvého pravidelného pole dance kurzu.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Pole Dance Junior

Toto není jen tak obyčejný odpolední kroužek. Ať už sníš o tom, že jednou budeš létat vysoko nad zemí, nebo pouze hledáš tak trochu jiný koníček, spolu se do toho pustíme. Začneme od základu, hezky při zemi a kdoví, kam to spolu časem na tyči dotáhneme. Do tyčového kroužku bereme všechny budoucí akrobatky a akrobaty od 6 do 12 let.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Supervised Training

Tvůj vlastní trénink pod dohledem. Tato lekce je s lektorkou, ale ne pod jejím vedením - připrav si cokoliv, co trénuješ na openspace a potřebuješ s tím trochu helfnout. Lektorka bude přítomna celý trénink, aby tě pojistila u těžších prvků, poradila ti, kde děláš chybu a zkonzultovala, jestli tvé kombo nepotřebuje ještě něco přidat. Rozcvičku nachystá lektorka, ale další program je na tobě. O lektorku se musí spravedlivě podělit celý sál.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Pole Dance & Kids

Lekce pole dance jako každá jiná, ale počítáme s tím, že si s sebou do studia vezmeš i svou ratolest. Vybalíme hračky a v rohu sálu uděláme malý herní koutek. Potomstvo není podmínkou účasti, tolerance k dětem a dětským projevům ano. Lekce je vhodná pro úplné začátečníky.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

V Invert Technique

V Invert - celá lekce bude o tomto triku. Rozebereme ho do nejmenšího detailu a pokud ti něco nejde, přijdeme na kloub tomu proč. Pokud s nim jenom začínáš, ukážeme si techniku a průpravná cvičení. Chceme tě dovést k invertové dokonalosti!

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Kateřina Kuthanová
Kateřina Čermáková
Lucie Petřík Jankovičová
Lenka Marková
Tereza Bínová
Pavla Brožová
Linda Vedralová
Anna Nikulina
Tereza Léblová
Elizaveta Shevtsova
Kristína Hájek
Kristýna Čáha Urbánková
Yayu Lopatio
Simona Červová