Pole dance
EN
Firefly icon logo

Aerial silks

S šálami ti narostou křídla. Ze začátku se držíme při zemi, po pár lekcích to ale rozjedeme i ve výšce. Že ti na základce vůbec nešel šplh po laně? To nám taky ne. Naštěstí šály nejsou lano a naše lektorky a lektoři už mají za sebou desítky úspěšných prvošplhavců. Tak co, kdy se k nim přidáš?

Aerial silks

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Aerial Silks BEG 1

Chceš začít se šálami, ale zatím s tímto druhem cvičení nemáš žádné zkušenosti? Tento kurz je pro tebe ten pravý.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Try Aerial Silks

Je to pro mě to pravé? Bude mě to bavit? Zamiluju se? Všechny tyhle otázky jsou úplně na místě, když začínáš s novým koníčkem. Proto tady máme zkušební hodinu za symbolickou cenu, kde se s šálou seznámíš, vyzkoušíš si základy a po první lekci se rozhodneš, jestli naší šále podáš ruku, nebo se vaše cesty navždy rozejdou.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Lucie Bartošová
Jana Hříbalová
Julia Kalinicheva
Simona Červová
Kristina Holánková