Pole dance
EN
Firefly icon logo

Aerial hoop

Sny o létání se plní na kruhu. Pokud chceš začít cvičit aerial hoop, gratulujeme! Už máš totiž všechno, co k tomu potřebuješ. Naučíme se to spolu úplně od začátku, nemusíš mít žádné sportovní zkušenosti. Ukážeme ti, že se v tobě skrývá akrobatka.

Aerial hoop

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Try Aerial Hoop

Je to pro mě to pravé? Bude mě to bavit? Zamiluju se? Všechny tyhle otázky jsou úplně na místě, když začínáš s novým koníčkem. Proto tady máme zkušební hodinu za symbolickou cenu, kde se s kruhem seznámíš, vyzkoušíš si základy a po první lekci se rozhodneš, jestli našemu kruhu podáš ruku, nebo se vaše cesty navždy rozejdou.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Aerial Hoop BEG 1

Chceš začít tančit na kruhu, ale zatím s ním nemáš žádné zkušenosti? Tento kurz je pro tebe ten pravý.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Aerial Hoop Junior 1

Toto není jen tak obyčejný odpolední kroužek. Ať už sníš o tom, že jednou budeš tančit v kruhu vysoko nad zemí, nebo pouze hledáš tak trochu jiný koníček, spolu se do toho pustíme. Začneme od základu, hezky při zemi a kdoví, kam to spolu časem dotáhneme. Do kruhového kroužku pro začátečníky bereme všechny budoucí akrobatky a akrobaty od 6 let výše.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh

Aerial Hoop Junior 2

Toto není jen tak obyčejný odpolední kroužek. Ať už sníš o tom, že jednou budeš tančit v kruhu vysoko nad zemí, nebo pouze hledáš tak trochu jiný koníček, spolu se do toho pustíme. Začneme od základu, hezky při zemi a kdoví, kam to spolu časem dotáhneme. Do pokračujícího kruhového kroužku bereme všechny budoucí akrobatky a akrobaty od 7 do 13 let.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Gabriela Kalousová
Karolína Mrózková
Monika Madarasová
Kateřina Tollingerová
Julia Kalinicheva
Eliška Homolková