Pole dance
EN
Firefly icon logo

Exotic dance

To, co vypadá na pohled jako jednoduchý svůdný tanec, ti dá pořádně zabrat. Technika tance, práce s platformou i podpatkem, dokonalé linie, floorwork a k tomu pohyby kontrolované centimetr po centimetru. Vyber si podle typu lekce to, co zrovna teď potřebuješ potrénovat.

Exotic dance

Kurz

Kurz probíhá pravidelně 1x týdně, vždy ve stejný den a čas. Obvykle bývá na 12 lekcí (3 měsíce). Do kurzu vás může chodit maximálně 8, ani noha navíc! Naše kurzy obvykle stojí 2700 Kč, mini kurzy jsou za zvýhodněnou cenu.

Rozvrh
Rozvrh

Open class

Open class je jednorázová lekce. Pokud chceš na danou lekci přijít, musíš se předem přihlásit. Některé open classy proběhnou pouze jednou, jiné se opakují s železnou pravidelností. Ceny těchto lekcí závisí na jejich délce a obsahu.

Rozvrh

Open space

Prostor pro tvůj vlastní trénink. Pouze ty a tvoje tyč, kruh, šála nebo karimatka - je jen na vás, jak společný čas využijete. Pokud tě to o samotě nebaví, domluv se s kamarádkou! Jednorázový vstup je za 150 Kč, za 1 500 Kč si můžeš koupit permanentku a 3 měsíce cvičit neomezeně.

Rozvrh

Exotic High Heels

Obuj si vysoké boty a své plaché já nech v šatně. Unleash your inner goddess, vždyť víš. Čekají tě svůdné pohyby, technika tance na vysoké platformě a triky, které vyniknou v tvých sestavách. Vyzkoušíš si různé styly Exotic tance, od slow po hard. Na kurzu si lektorka poradí se všemi úrovněmi tanečnic i tanečníků.

Vypsané lekce

DENČASMÍSTO
Rozvrh
Jaroslava Kotábová
Kateřina Čermáková
Tamara Havlíková
Anna Nikulina
Ellis
Šárka Pleskačová
Tereza Léblová
Elizaveta Shevtsova
Yayu Lopatio